Gündem

MEY KİMYA: Dünya Lideri Tedarikçilerle Çalışan, AR-GE Odaklı ve Yenilikçi Kimya Şirketi

MEY KİMYA: Dünya Lideri Tedarikçilerle Çalışan, AR-GE Odaklı ve Yenilikçi Kimya Şirketi

MEY KİMYA, kimyevi hammadde konusunda dünya lideri olan tedarikçilerle çalışarak, kalite ve hizmet anlayışından ödün vermeden faaliyetlerine devam ediyor. Kurulduğu günden bu yana ürün çeşitliliğini artırarak, sektöründe öncü bir konuma ulaşan MEY KİMYA, yeni kurduğu ortaklıklarla da müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedefliyor.

Şirketimiz, kimya sektörüne ait ürünlerin formülleri ve üretim yöntemleri hakkında kendi AR-GE çalışmalarını yapmakta ve bu çalışmaların sonuçlarını iş ortaklarıyla paylaşarak, mevcut işlerin gelişmesine katkı sağlıyor. Yeni bir iş kolu oluşturmak isteyen müşterilerine de öncülük eden MEY KİMYA, sektöründe öncü bir rol oynamaya devam ediyor.

2022 Avrupa İş Dünyasında Yılın En İyi Kimya Firması Ödülüne layık görülen MEY KİMYA, ürettiği çeşitli ürünlerle fark yaratıyor. Boya sektörü için ürettiği Köpük Kesici, Akrilik Reçine, Epoksi Reçine, Solvent Bazlı Bağlayıcı, Özel Katkılar Maddeleri, Öğütme Boncukları, Fonksiyonel Dolgular, Waxlar, Dispersiyon Ajanları Ve Glitters gibi ürünlerle müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunuyor.

Yapı kimyasalları alanında da hizmet veren MEY KİMYA, cam tozu, Cam kürecikler, Cam elyaf gibi ürünlerle müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılıyor. Plastik ve Kauçuk alanında da ürün yelpazesini genişleten Mey Kimya, Kaolen, Plastifiyanlar, Hdpe, Polikarbon (Pc), Abs, Gliserol Ester Reçineler gibi ürünlerle müşterilerinin ihtiyaçlarına çözümler sunuyor.

Seramik hammaddeleri ve Plastik hammaddeleri alanında da hizmet veren MEY KİMYA, kalite ve hizmet anlayışından ödün vermeden, müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya devam ediyor. MEY KİMYA ile çalışarak, ihtiyaçlarınıza özel çözümler üretebilirsiniz.

İşletmeye ait web sitesi: www.meykimya.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir