Teknoloji

Eset Kurumsal

 Bildest Bilişim Teknolojileri Eset Türkiye’de satış kanallarının arasında resmi olarak bulunmaktadır. Eset satın al işlemini yapmış olan kişiler için sürekli olarak en güncel versiyonu da bulunmaktadır. Eset aynı zamanda faturalı ve orijinal olarak bulunmaktadır. Eset almış olan kişilerin lisansları e-posta yoluyla kurum tarafından ulaştırılmaktadır ve kurumun kargo gönderimi bulunmamaktadır. Eset’in temini ise Türkiye’den yapılmaktadır ve kişilerin lisansı Türkiye garantili olarak bulunmaktadır. Ürün gönderimi ise hem güncel hem ekonomik hem de hızlı bir şekilde yapılmaktadır.

 Bulunan Paketler

 Eset Kurumsal bünyesinde bulunan paketleri bireysel ve kurumsal paketler olarak ayırmak mümkündür. Bu bireysel ve kurumsal paketler içerisinde ise Eset Endpoint Standart, Eset File Security, Eset Smart Security Premium, Eset Mobil Security ve bunun gibi paketler bulunmaktadır.

 Nasıl Sipariş Verilmektedir?

 Sipariş vermek isteyen kişiler siteye üye olarak siparişlerini verebildikleri gibi üye olmadan da siparişlerini oluşturabilirler. Verilmiş olan siparişler ise kişilere gün içerisinde ulaştırılmaktadır ve ürünlerin faturası aynı gün kesilmektedir.

 Lisans Nasıl Yenilenebilir?

 Yenileme yapmak isteyen kişiler kurumu arayarak ve lisans adı veya numarasını söyleyerek eset lisans yenileme talebini bildirebilir. Lisans bilgilerini bilmeyen ve kurumsal paket kullanan kişiler ise kurumsal adını veya yardım destek bölümünde bulunan kurumsal kimlik numarasını gerekli kişilere bildirerek talebini oluşturabilir. Bu talep bildirildikten sonra ise kişilerin paketleri ekstra bir işlem gerekmeden otomatik olarak yenilenmektedir. Ayrıca kişiler yenileme işlemi için kurumla iletişime geçerek destek de alabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.