Sponsorlu Bağlantılar

Rehber Menüsü

Rehber Menüsü

Sitede yer alan rehber menüsü ile çok sayıda bilgiye erişim sağlanıyor. Rehber menüsü borsada bulunan çeşitli para birimleri ile ilgili bilgi paylaşımında bulunuyor. Rehber menüsü üzerinden bir para biriminin neden değer kayıp ettiğini ya da değer kazandığını öğrenmek mümkün. Yani kısacası bu menü kullanıcıları bilgilendirilmek için ayarlanmış bir menü olup büyük bir hizmette bulunuluyor. Örneğin bitcoinin ne olduğu ve bitcoin fiyatıneden artar gibi soruların cevaplarını bulmak mümkün

İnceleme ve Araştırma

Site kullanıcılarına iyi bir hizmet sağlayabilmek amacı ile araştırmalar yapıyor. Bu inceleme ve araştırmalar ile kullanıcılar kendilerine bir yatırım yolu çizebiliyor. Örneğin sanal bir para birimi alınacak ise bu menüden desek alarak en doğru anda alış işlemini gerçekleştirmek mümkün. Koinbox analiz hizmeti ile kullanıcılarına değer verdiğini gösteriyor.

Anlık Borsa Haberleri

Borsa işlemlerini yaparken anlık haberdar olmak gerekiyor çünkü kripto paralar gibi yatırım seçenekleri anlık değişebiliyor. Kripto para haberleri incelenmeden bir kripto para almak büyük zararlar oluşturabiliyor. Alındıktan sonra değer kaybı yaşaması gibi durumlar bu borsa haberleri ile çözülüyor. Değeri düşükken alıp yükseldiğinde çevirerek kar elde ettiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir