Sponsorlu Bağlantılar

Hasan Kalyoncu Üniversitesi

Hasan Kalyoncu Üniversitesi

Hasan kalyoncu üniversitesi eğitim, araştırma ve yenilik merkezli olarak eğitim öğretim hayatına giriş yapmıştır. Bu özel üniversite, taban puanları konusunda da öğrenciler tarafından çok fazla araştırılmıştır. Farklılıkları zenginlik olarak kabul eden kalyoncu üniversite günümüzde rekabet odaklı olan piyasada yer alabilecek kapasitede öğrenciler yetiştirmeyi amaçlar. Üniversite hukuka ve demokratik değerlere bağlı kalarak yoluna devam etmiştir. Yenilik, gelişme, çağdaşlaşma konularını temel alarak özel günlerde etkinlikler düzenlemiştir.

Spor Tesisleri, Kafeterya ve Yurt

Kalyoncu özel üniversite öğrencileri için son derece modern olan derslikler hazırlamanın yanı sıra hizmetlerine spor tesisleri, kafeterya ve yurt vb. eklemiştir. Öğrenci memnuniyetini üst düzeyde tutmaları bu üniversitenin öğrenci memnuniyet araştırmalarında ön sıralarda yer almasını sağlamıştır.

Hasan kalyoncu üniversitesi geniş ve yeşilliklerle dolu bir kampüse sahiptir. Bunun yanı sıra teknoloji konusunda da öğrencilerine oldukça donanımlı kampüsler sunmuştur. Bu sayede öğrenciler kampüsün her tarafında dizüstü bilgisayarlarla internete erişebilmektedir. Hasan Kalyoncu üniversitesini diğer üniversitelerden ayıran önemli bir özelliği de kendi enerjisini güneşten üretmesi olmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir