Sağlık

Davetiyelerde Yazı Stilleri

Kurucusu Hızır Aydın olan ve 1978 yılından beri matbaa alanında hizmet veren firma başlarda küçük olarak bu sektöre girmiştir. Ardından 1984 yılında davetiyeleralanında kendini geliştirmiş ve bu alanda İnci Davetiye markasıyla kendini göstermiştir. Yoğun tempo çalışmasıyla birlikte müşterilerini zorlamadan ve kaliteli içeriklerle birlikte satışları gerçekleştirmektedir. Davetiyealanında farklı alternatifler ile ön plana çıkmış olup birçok markayla anlaşması bulunmaktadır.

Düğün davetiyesi olarak seçtiğiniz ürünleri farklı yazı stilleri ile süsleyebilirsiniz. Hatta eğer elinizdeki davetiyenin şıklığını yetersiz buluyorsunuz bunu yazı stilleriyle tamamlayabilirsiniz. Bildiğiniz üzere her yıl binlerce çift evleniyor. Davetiye seçmek de bir hayli sıkıntılı bir süreç haline geliyor. Ancak İnci Davetiye oldukça geniş alternatifleri sayesinde kaliteli ürünleri sizlerle buluşturmaya devam ediyor.

Davetiyede Kullanılan Hattat Yazısı

Çiftler özel günleri için davetiyelerini hazırlarken herkesin özel olduğunu göstermek için davetiyeleri seçerken verdikleri önemi de göz önünde bulundururlar. Özellikle de son zamanlarda trend olan hattat yazısı ile davetiyeler sizlerle buluşuyor. Osmanlıdan günümüze uzanan güzel yazı sanatı olarak bilinen hattat çalışması davetiyeler üzerinde de sıkça tercih edilen bir kriter olmaya başlamıştır. Eğer sizlerde hattat yazısı ile davet ettiklerinizi özel kılmak isterseniz İnci Davetiye ile iletişime geçebilirsiniz. Tek yapmanız gereken iletişime geçtiğiniz kişilerden hattat yazısı istiyorum demeniz yeterli olacaktır. Böylece hem kendinizi hem de davetlilerinizi özel göstermiş olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir