Gündem

Online Berber Randevu Ve Takip Sistemi

İnternet ortamından hizmet verilmesinin yaygın olarak görüldüğü ülkemizde, berberlik mesleğinin de interaktif ortamda etkin rol oynaması son zamanlarda sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. İnternet üzerinden berber dükkanlarının en çok rol oynadığı durum, e berber randevu ve takip sistemidir. Bu sistem sayesinde her birey tercih ettiği berber dükkanı üzerinden istediği gün ve saat için randevu talep etmekte ve bu randevusunun uygunluk durumunu takip edebilmektedir. Online berber randevu sistemi, internet sitesine sahip olan tüm dükkan sahipleri tarafından kolaylıkla kullanılmakta ve bu sistem sayesinde birçok müşterinin beğenisini kazanabilmektedirler.

Berber Burada web sayfası olarak sizlere en hızlı ve güvenli, aynı zamanda en çok tercih edilen randevu hizmetini sunuyoruz. Siz salon sahiplerinin üzerinde var olan yoğun iş yükünü hafifletebilmek ve sizlerin sadece mesleğinize odaklanabilmesi için sistemimiz üzerinden randevu alımlarını sağlıyoruz.

Eğer bir berber salonu işletiyorsanız ve henüz randevu sistemi ile çalışmıyorsanız öncelikle yaşamış olduğumuz pandemi sürecinde bunun kesinlikle yasak olduğunu bilmelisiniz. Pandemi ile birlikte gelen zorunluluktan da öte randevu sistemi müşteri memnuniyeti için zaten uygulamamız gereken bir sistemdir.

Çünkü randevu sistemi ile çalışan salonlar düzenli ve akıcı bir iş sistemine sahiptir. Bu salonlarda gereksiz insan yığılmalarına yer verilmemektedir. Randevu saatinde gelen müşteri hiç beklemeden işleme alınmakta ve işi bittikten sonra yeni randevular aynı sürece tabi tutulmaktadır.

Sizlerde tüm randevu işlemlerinizi web sayfamız üzerinden yapabilir ve güvenle hizmet alabilirsiniz.

Online Berber Takip Sistemi

Online berber randevu sisteminin bir parçası olan takip sistemi, tercih ettiğiniz dükkandaki yoğunluğu ve boş saatleri gösteren bir platform olarak görev yapmaktadır. Resmi site üzerinden berber online randevu hizmeti talep eden müşterilerin ilk olarak bu takip sistemine göz atarak gün ve saat belirlemeleri gerekmektedir. Ayrıca berber randevu ile kişisel bakımlarını gerçekleştirecek olan kişilerin takip sistemi sayesinde gidecekleri günde oluşacak olan yoğunluğu ve kendi saat aralığında gelecek olan müşterileri rahatlıkla görebilmektedir. Bu sayede dükkanlarda yoğunluk oluşmamakta ve virüs yayılım hızı engellenmiş olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir