Gündem

Okey Kayganlaştırıcı Jeller

Okey ülkemizde en sık kullanılan prezervatif markasıdır. 20 yılı aşkın bir süredir herkes tarafından malum ve kabul görmüş olan Okey markasının kayganlaştırıcı jelleri piyasanın yeni ürünleridir. Çoğu zaman kayganlaştırıcılı prezervatifleriyle meşhur olan marka iki tane kayganlaştırıcı jel üretmiştir. Bunlardan birisi Okey sıcak temas, diğeri ise Okey çilektir. Bu iki üründe son derece keyifli bir seks deneyimi yaşamanız için üretilmiştir ve tüm belgeleri ile yasal olarak satılır. 

Okey Kayganlaştırıcıların Çeşitleri ve Fiyatı

Okey kayganlaştırıcılar iki gruba ayrılıyor. Birisi sıcak temas denilen hissin ve zevkin zirve noktalara çıkmasını sağlayan ürün. Bu ürün özel esansı yardımıyla cinsel birleşmede duyulan hazzı partnerinizle beraber doyasıya yaşamanızı sağlıyor. Okey Çilek ise çilek aromasıyla farklı bir deneyim yaşamak isteyenlerin tercihine sunulmuş. Kadınların en sevmiş olduği meyvenin çilek olduğunu var sayarsak oldukça yerinde bir ürün. Okey kayganlaştırıcı jel fiyatları 59 TL. 

Vajinal kuruluk tedavisi cinsel ilişki de acı ve ağrının önlenmesi için kayganlaştırıcı jel kullanımı oldukça yarar sağlar. Su bazlı üretilen çeşitli aromalara sahip yenilebilir kayganlaştırıcı jel ürünleri zevk ve fantezi ürünü olarak ta tercih edilmektedir. Kadınların ilişkide işini kolaylaştırırken erkeklere de extra haz alma fırsatı tanımaktadır. 

Okey Kayganlaştırıcı Jellerin Bir Zararı Var Mıdır?

Okey uzun süredir cinsel sağlık sektöründe yer edinen bir şirket. Dolayısıyla ürettiği ürünlerin hepsi kaliteli ürünler. Prezervatif sektöründe seneler boyunca kayganlaştırıcı kullanmasının arkasından kayganlaştırıcı jel üretimine de başladı. Okey kayganlaştırıcı jeller penis yahut vajina dokusuna zarar vermeyen bileşenlerden yapılıyor. Yalnız cinsel birleşmenizin hazzını üst noktaya taşıma amacı gütmektedir. Okey kayganlaştırıcı jel kullanımını anal ilişkilerde de kullanabilirsiniz. Bir deri rahatsızlığı yahut vajinal bir probleminiz var ise kullanımınızı doktor tavsiyesiyle yapmanızı tavsiye ederiz. Genel olarak doktorlar tedavi de ilk etapta kayganlaştırıcı jel kullanımı tavsiye etmektedir. Şayet sorun devam ederse rahatsızlığın çeşitli tedavi yolları uygulanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir