Dekorasyon, Genel

Yaratıcı Fikirler Ve Mükemmel Hizmet

 İş kurmaya karar veren kişilerin başarıyı yakalama ihtimali verdikleri hizmet ya da sattıkları ürün kadar, doğru bir imaj sergileyip sergilemedikleriyle de doğrudan bağlantılıdır. 2007 senesinde İstanbul’da kurulan Picco Mimarlık iş yerlerinin, iç mimarisinden dekorasyonuna, dekorasyonundan tasarımına varana kadar imaja yönelik tüm ayrıntılarıyla ilgilenmektedir.

İkinci Şube Antalya’da

 Picco Mimarlık’ın ikinci şubesi, 2010 yılında Antalya’da açılmıştır. Firma İstanbul’daki on üç ve Antalya’daki on yıllık deneyimiyle iş yerleri için en uygun dekorasyonları belirlemekte ve bu doğrultuda bir çalışma yürütmektedir. Antalya iç mimar arayışı içerisinde olan kişilerin mutlaka iletişime geçmesi gereken firma, sektörün öncü isimlerinden bir tanesidir.

Klinik Tasarımında Uzman

 Diş kliniği iç mimarlık hizmeti almaya ihtiyaç duyan işletmelerin en önemlilerinden bir tanesidir. Türkiye’nin pek çok yerinde büyük küçük diş klinikleri bulunmaktadır. Özellikle yeni açılan klinikler arasında bir tercih yapma durumu söz konusu olduğunda kişilerin hangi diş kliniğini tercih edecekleri, diş kliniğinin imajıyla doğrudan bağlantılıdır.

Firma, Dental mimarlık hizmeti almak isteyen kişilere, bu alandaki deneyim ve birikimleriyle danışmanlık hizmeti sağlamaktan büyük bir memnuniyet duymakta ve müşterilerinin beklentilerine uygun çözümleriyle dikkat çekmektedir.

Söz konusu sağlık olduğunda, pek çok kişi oldukça hassas ve seçicidir. Bu sebepten klinik tasarım çok önemli ve üzerinde titizlikle çalışılması gereken bir konudur. Firma, yaratıcı fikirleri ve orijinal tasarımlarıyla pek çok kişinin beğenisini kazanmaktadır.

Daha fazlası için ; https://www.picco.com.tr/  bakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir