Genel

Güvenli Otomobil Kiralama Adresi

 Özel olması nedeniyle tercih edilen kiralık otomobiller, lüks olması ve modelli olması nedeniyle büyük ilgi görüyor. Bu sitede yer alan araçlar da oto kiralama hizmetini tercih edenler tarafından tercih edilmektedir. Profesyonel kiralama yöntemleriyle firma online Trabzon rent a car hizmeti sunuyor. Ekonomik araçlardan otomatik vitesli araçlara, vip tarzı araçlardan sedan araçlara kadar yüzlerce araç sitede kiralanmayı bekliyor.

 Farklı Segmentlerde Konforlu Araçlar

 Otomatik vites ve manuel vites kategorisinde değerlendirilen araçları istediğiniz zaman kiralayabilirsiniz. Sitede arazi araçları da kiralama listesinde yer alıyor. Ticari araç ruhsatlı seçenekler de uygun seçeneklerle kiralanıyor. Minibüs türü araçların kiralanmasında da site güncel çözüm önerileri sunuyor. Minibüsler üst segmenttir ve özel organizasyonlarda tercih edilebilir. Sayıca fazla yolcunuz varsa minibüsler en iyi seçenektir. Ticari araçlar da aynı şekilde ihtiyacınızı karşılar.

 Filoda Her Türlü Araç Bir Arada

 Köy, kasaba ve tatil beldelerinde problemsiz bir şekilde gezmek için tabanı yüksek araçlar tercih edilebilir. Bu araçlar jeep kategorisindedir ve lüks özelliklere sahiptir. Sitedeki filoda bu kategoride aradığınız araçları kolaylıkla değerlendirebilirsiniz ve hemen satın kiralayabilirsiniz. Kiralayan kişi aracı kullanacak kişilerin isimlerini sözleşmeye eklemelidir. Firma iki tarafın mağdur olmaması için sözleşme yöntemini tercih ediyor. Aracın kurallara göre kullanılmaması durumunda firma aracı geri alabiliyor. Kiralama işlemlerinde firma kullanım problemi yaşamayacağınız araçları kiralamanızı öneriyor.

 Oto Kiralamada Kiralama Süresi

 Oto kiralamada aracın modelinin yanı sıra segmenti de önemlidir. Şirket günlük oto kiralama, aylık oto kiralama ve yıllık oto kiralama seçeneğini sunuyor. Otomobil kiralama hizmetinde kiralama fiyatı kiralama gün sayısı ve aracın günlük kiralama ücreti belirleyici rol oynuyor. Şirket zamanında teslim edilmeyen araçlar için fazladan ücret talep edebilir.

 Online Araç Kiralama

 Şirket 7/24 açık olan ve her zaman hizmet veren oto kiralama seçenekleriyle kiralama çözümleri sunuyor. Şirket internet üzerinden siteye giriş yapanlar için anlık çözümler sunuyor. Öncelikle kullanımda problem yaşamayacağınız ve yolcu sayısına uygun özelliklere sahip araç modelleri kiralanmalıdır. Sitede kalabalık gruplara uygun araçlardan sedan araçlara kadar birçok model istenilen süre zarfında kiraya veriliyor.

TrabzonCar Araç Kiralama ve Havalimanı Transfer Hizmetleri

7/24 Rezervasyon ve İletişim Hattı: +90 530 683 10 00

E-Posta Adresi: info@trabzoncar.com

Resmi Web Sitesi: www.trabzoncar.com

Adres: Trabzon Havalimanı İç Hatlar Gelen Yolcu Terminali, Konaklar Mahallesi, Ortahisar 61010 Merkez/Trabzon, TÜRKİYE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir