Genel

Elektronik Sigara Nereden Alınır?

 Son dönemde elektronik sigara kullanımı yaygınlaşmıştır. Bunun nedeni klasik sigaralara nazaran çok daha kaliteli, uzun ömürlü olmalıdır. Teknolojinin hayatımıza bu kadar girmiş olmasıyla beraber her şey elektronik alete dönüşmüştür. Trelektronik sitesi de elektronik sigara satışı yapıyor. Eğer sizlerde elektronik sigara deneyimi yaşamak istiyorsanız Trelektronik sitesi en iyi hizmeti verecektir. Kaliteli bir deneyim yaşamanıza yardımcı olacaktır.

Ne Gibi Hizmetler Veriyorlar?

 Trelektronik elektronik sigara ile alakalı aklınıza gelecek her türlü hizmeti veriyor. Dilediğiniz tasarımda, renkte ya da boyutta e-sigaraya buradan sahip olabilirsiniz. Bunun dışında farklı marka ve modellerde bulunmaktadır. Ayrıca pod sistemi, likit, atomizer, yedek parça ve kendin yap hizmetleri de bulunuyor. Farklı marka ve modeller arasından en iyi e-sigaraya ulaşabilirsiniz.

Sunduğu İmkanlar Neler?

 Trelektronik müşterilerine farklı avantajlar sunuyor.

Bu avantajlar;

 Kontrol edip alma imkanı

 09:00-20:00 arası online canlı destek

 15 gün içinde iade ya da değişim

 Havale ve eft ödeme imkanlarında %5 indirim

 Haftaiçi 17:00 ve haftasonu 13:00’a kadar aynı gün kargı

 Teknik destek servis imkanı

 şeklinde sıralanabilir. Dilediğiniz elektronik sigara kısa sürede en uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Ayrıca %100 müşteri memnuniyeti esas alarak hizmet veriyorlar. Sitesinden gelen müşteri yorumlarını da okuyabilirsiniz.

Likit Satışı

 Elektronik sigara alımı dışında elektronik sigara likit alımı da oldukça önemlidir. Likitler elektronik sigaraların farklı aromalarda olmasını sağlar. Bu da kullanıcılara daha farklı deneyimler sunar. Trelektronik farklı likit çeşitleri sunuyor, buradan istediğiniz tadı seçebilir ve aromalı e-sigaranın tadına bakabilirsiniz. Dragon likit fruit bomb ice, dinner lady berry tart, dinner lady bubble trouble, ya da karamel lezzetine sahip likitler sunuyor.

 Yedek Parça Hizmeti

 Elektronik sigara elektronik bir alet olduğu için sorun çıkma ihtimali elbette bulunur. Trelektronik elektronik sigaralarla uyumlu yedek parçalar da sunuyor. Yedek parça hizmeti sayesinde ihtiyacınız olan her parçaya kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca elektronik sigaranızda sorun çıkarsa teknik servis desteği de sunuyorlar. Bu sayede profesyonel ellerden destek alabilir, daha fazla bozulmadan tamir edilmesini sağlayabilirsiniz. Trelektronik profesyonel servis desteği sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir