Genel

Chino ve Keten Pantolonlarla Neler Kombin Edilir?

Trend ve iyi giyinmenin yollarını ararken tarzınızdan dışarı çıkmayın… Sportif giyinmek istediğinizde veya hafta sonları rahat giyinmek istediğinizde markalar yerine doğrudan trend tişörtler ve eşofman altlarını değerlendireceğiniz doğru seçimlerle beraber siz de günlük erkek giyim kıyafetlerinizde yenilik yaratabilirsiniz.Tarzınıza uygun seçimlerinizin en iyisini internetten yaparken, doğru seçimler noktasında da erkek giyimkonularına yönelik sizlere bazı püf noktalar paylaşmak istiyoruz. Bunlardan birincisi elbette ki polo yaka tişörtlerdir. Renkli pantolonlarınızla beraber gündelik yaşantınızda şık olmayı polo tişörtlerle kombin yaparak görebilirsiniz. Chino ya da keten pantolonlar ile birlikte kombin yapılacak polo tişörtlerle beraber istediğiniz şıklığı siz de elde edin.

Sadeliği yaratabileceğiniz en iyi renkler siyah, gri ve beyazdır. Beyaz ile siyahın asiliğiyle beraber istediğiniz tarzı yakalarken, şık bir görünümü elde edebilirsiniz. Bununla beraber şık olacağınız, sadeliğin getirdiği dikkat çekici renklerde ise beyaz ile griyi bir arada da tutabilirsiniz. Burada da beyaz tişörtler veya gömleklerle beraber kombin yapabilir, buna göre seçimlerde bulunabilirsiniz.

Alt giyim noktasında da erkek giyim için en iyi gri pantolon, chino pantolonlar ya da şortlarla beraber beyaz – gri arasındaki uyumu kendi üzerinizde şık bir giyim tarzınızla yakalamaya var mısınız? Modayitikla.com internet sitesinde her hafta trend ürünlerden en uygun fiyatlarda isteğinize en uygun olanları seçip satın alabilir ve siz de stilinizi yaratabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir